Американець Сок виграв паризький "Мастерс"
Загрузка плеера...

Навряд чи перед початком "Мастерсу" у Парижі хтось очікував бачити у фіналі американця Джека Сока та серба Філіпа Країновича. Проте несподіванки – це саме те, що робить будь-який вид спорту цікавішим та видовищнішим. Хлопці з-поза меж топ-8 рейтингу зіграли на максимумі своїх можливостей і подарували глядачам поєдинок, гідний статусу вирішального.

Перший сет Сок упустив у самому його кінці, не зумівши захистити свою подачу за рахунку 5:6. Невдача по-спортивному розізлила представника Сполучених Штатів, тож одразу після короткої перерви він зробив брейк. Цього вистачило, аби перевести матч у вирішальну партію. Країнович не витримав психологічно: у третьому сеті він виграв лише один гейм і змушений був змиритися з поразкою. Яка, втім, не мала сильно його засмутити – адже для серба це був перший фінал на такому рівні, і складно уявити кращий сценарій для завершення сезону.

Що ж стосується Сока, то титул у Парижі – третій для нього цього року, проте усі попередні трофеї були здобуті максимум на турнірах серії ATP-250. Завдяки дебютній перемозі на "Мастерсі" Джек став останнім учасником Підсумкових змагань у Лондоні.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram