Льовочкін добре сховав майно за кордоном
Загрузка плеера...

Розслідування Національним антикорупційним бюро справи щодо незаконного збагачення народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна просувається повільно. Про це під час слухань в антикорупційному комітеті заявив глава НАБУ Артем Ситник.

За його словами, українські детективи просто не мають доступу до інформації щодо значної частини майна нардепа, адже воно заховане за кордоном і зареєстроване на іноземні компанії. Ситник зауважив, що швидкого результату не буде. Зараз же робота НАБУ триває в рамках міжнародної правової допомоги.

Нагадаємо: у січні 2017-го медіа повідомляли, що нардепа від Опоблоку Сергій Льовочкін нібито володіє віллою у Франції вартістю 40 мільйонів євро. У травні цього року за зверненням народних депутатів Вадима Рабіновича та Ігора Мосійчука Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо корупційних дій Льовочкіна.

В одному з інтерв'ю народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що вважає Львочкіна бенефеціаром української корупції, оскільки нинішній нардеп від "Опоблоку" успішно працював при Кучмі, при Януковичі і навіть зараз, нібито перебуваючи в опозиції, активно співпрацює з чинною владою і примножує свої статки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram