Безробіття, ціни та тарифи і далі мучать українців
Загрузка плеера...

Середня заробітна плата в Україні у вересні поточного року зросла на 1,3%, що у грошовому еквіваленті складає 237 гривень. Такі цифри оприлюднила Державна служба статистики. Відтак, за інформацією відомства, розмір середньої номінальної зарплати українця зараз становить майже сім тисяч гривень.

При цьому інфляція у січні – вересні 2017 року становить понад 110% (110,2%). Продукти харчування здорожчали майже на 14% (13,7%). Найбільше додали в ціні фрукти та м'ясо. За цей рік по гаманцях українців вдарило і збільшення цін на комунальні послуги. За підрахунками Державної служби статистики, зростання тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій на 44,9%, спричинило здорожчання електроенергії (на 28,1%) та водопостачання (на 18,8%).

Водночас у службі статистики зазначають, що за підсумками вересня у шести областях нашої держави зафіксовано суттєве зниження доходів працездатного населення. Найбільше громадян, які відчули такі негативні економічні тенденції, у Івано-Франківській, Чернігівській та Київській областях. Також за інформацією Держстату, у вересні в Україні було зареєстровано 303 тисячі українців, які наразі у пошуках роботи.

Самим громадянам зараз доводиться лише розводити руками та щільніше затягувати паски.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram