Шанси посадити Авакова дорівнюють нулю
Загрузка плеера...

І обраний судом запобіжний захід Авакову-молодшому, і поведінка самого підозрюваного та його коментарі в соцмережах, демонструють, що шанси притягнути сина міністра МВС до відповідальності у справі з наплічниками практично нульові. У цьому переконані політологи.

Андрій Золотарьов, політичний експерт:

"Перспективы обвинения выиграть это дело нулевые. Поэтому ни тюрьма, ни сума в нынешних условия Авакову-джуниору не грозят".

Олександр Аваков уже давно прославився своїми скандальними витівками. Не секрет, що він полюбляє життя на широку ногу, володіє елітною нерухомістю у столиці та встиг продемонструвати свою пристрасть до азартних ігор. Тато-міністр пояснив такі дії сина тим, що Аваков-молодший підприємець і все це може собі дозволити, але він законослухняний громадянин.

Андрій Золотарьов, політичний експерт:

"Когда политические соплеменники папы брызгают слюной, бьют себя в грудь, демонстрируя какие они патриоты, сынок банально занимается мародерством. Такая реальная украинская политика. Да, это аморально, в любой европейской стране он бы за это и сел, но формально, с точки зрения бумаг, он чист".

У скандальній справі з наплічниками дивує і поведінка Національного антикорупційного бюро, яке, ще не довівши цю справу до кінця, уже уклало угоду з одним із підозрюваних щодо нових закупівель.

Андрій Золотарьов, політичний експерт:

"Судя по тому, что НАБУ благополучно заключило с Литвиным контракт на покупку спортивных костюмов по 5 тыс. грн, за эти деньги можно купить брендовый спортивный костюм, это выглядит за гранью разумного. Это иллюстрация характера отношений и рвения НАБУ расследовать это дело".

На думку експертів, справа про придбання рюкзаків для МВС за завищеними цінами, де фігурують син Арсена Авакова, його друг, представник фірми-підрядника Володимир Литвин, а також екс-глава МВС Сергій Чеботар, черговий раз підтверджує, що правосуддя як такого наразі в нашій державі немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram