Штати допоможуть ВМС України
Загрузка плеера...

Сенат Сполучених Штатів Америки ухвалив проект "Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік", який передбачає виділення 500 мільйонів доларів для підтримки оборонної сфери України та в питаннях гарантування безпеки.

Це означає, що Військово-морські сили України можуть розраховувати на допомогу Штатів у відновленні бойового потенціалу. Американська сторона направить нашій державі платформи та озброєння для корабельно-катерного складу національного флоту, побудови системи спостереження за морською обстановкою, а також у наданні військово-морських протимінних засобів.

Зокрема, США передадуть нашому флоту патрульні катери типу "Айленд", які вивели із активного складу ВМС Сполучених Штатів, але техніка досі перебуває у нормальному робочому стані. Також у процесі підготовки до передачі планується відновлення та заміна засобів зв’язку і навігації новими зразками.

Видання "Народна армія" стверджує, що посилення корабельно-катерного складу за рахунок НАТО сприятиме підвищенню бойових можливостей ВМС України.

Варто зазначити, що Сполучені Штати Америки ініціювали обмін викладацьким складом для передачі досвіду та наближення навчальних програм Інституту ВМС до стандартів НАТО.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram