Під Києвом обікрали легенду "Динамо"
Загрузка плеера...

Хороший настрій від перемоги над швейцарським "Янг Бойз" півзахиснику київського "Динамо" Олегу Гусєву зіпсували новини з дому. Скориставшись відсутністю господаря, злочинці проникли у будинок футболіста під Києвом та винесли звідти все, що могли.

За інформацією джерел у правоохоронних органах, грабіжники діяли у масках, тож камери спостереження їх облич не зафіксували. Перелізши через паркан, вони зламали замки, знайшли сейф та спромоглися його відкрити. Зникли ювелірні прикраси, годинник та близько 10 тисяч доларів готівкою. Окрім того, злодії забрали пістолет "Форт-17", яким Олега нагородив особисто Президент України Петро Порошенко. Сигналізація чомусь не спрацювала – можливо, правопорушникам вдалося заздалегідь дистанційно її відключити.     

Олег Гусєв придбав котедж у 2013 році і проживає там з дружиною Мариною та маленькою дочкою. Гравець вже 14 років виступає у складі київського "Динамо" і вважається живою легендою клубу. Судячи з вибору часу для пограбування, злочинці чудово знали, чий саме будинок збираються "обчистити".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram