Сербські радикали женуть посла України
Загрузка плеера...

Українські дипломати продовжують псувати відносини з європейськими країнами. Міністерство закордонних справ Сербії звинуватило посла нашої держави Олександра Александровича у порушенні принципів Віденської конвенції та закликало його припинити робити "невиправдані заяви".

Гнів відомства викликали слова Александровича про те, що Сербія перебуває під прямим контролем Москви, намагається дестабілізувати ситуацію у Європі і є причетною до спроби перевороту у Чорногорії. Посол також висловив своє незадоволенням тим, що уряд балканської країни не бажає перешкоджати участі своїх громадян у війні на Донбасі на боці терористів.

Ще більш різкої відповіді від сербського МЗС вимагає лідер опозиційної радикальної партії Воїслав Шешель. Політик, що провів 11 років у камері попереднього ув’язнення через звинувачення у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, закликає негайно вислати посла України. Зазначимо, що Шешель займає відверто проросійську позицію, а його соратники у березні цього року незаконно відвідували окупований Крим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram