Каськів розплатився з Україною позиченими грошима
Загрузка плеера...

Екс-голова Державного агентства з інвестицій та управління держпроектами Владислав Каськів, якого підозрюють у корупції, розрахувався з державою не своїми грошима.

Колишнього високопосадовця підозрюють у тому, що у 2012 році він привласнив 7,5 млн грн. Каськів повернув цю суму до бюджету. Екс-чиновник стверджує, що зробив це не тому, що визнав свою провину. Підозрюваний вважає, що поверне ці гроші після того, як доведе свою правоту у суді. Як виявилось, внесені гроші належать не Каськіву, а бізнесмену Івану Суслову, батькові колишнього народного депутата. Чоловік погодився позичити підозрюваному необхідну суму, боргові зобов'язання закріплено угодою.

Проте це не єдині фінансові зобов'язання Каськіва перед державою. Суд погодився відпустити його під заставу. Зважаючи на вагомість підозр, розмір гарантії досить незначний – 160 тис. грн. Ці гроші вже внесено.

У вересні 2016 року Каськіва затримали у Панамі. Колишній посадовець попросив надати йому політичний притулок і отримав відмову. Екс-чиновник повернувся до України 1 листопада, а вже наступного дня він не з'явився на допит у прокуратуру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram