Одеська ДСНС вимагає закриття 40 закладів
Загрузка плеера...

Державна служба з надзвичайних ситуацій Одещини вимагає закрити близько 40 різноманітних закладів області. Про це заявив заступник голови обласного управління ДСНС Михайло Вовк на засіданні тимчасової комісії з вивчення обставин трагедії у дитячому таборі "Вікторія".

Після жахливої пожежі, яка забрала життя трьох дітей, в області влаштували позапланові перевірки соціальних установ на дотримання правил пожежної безпеки.

За словами Михайла Вовка, лише за місяць ДСНС склала 559 адміністративних протоколів через порушення норм пожежної безпеки. Також до адміністративного суду направили позови із вимогою закрити 39 закладів.

Вовк розповів, що зараз Служба розробляє заходи додаткового оповіщення соціальних установ підчас надзвичайних ситуацій. Для реалізації цих планів потрібно понад 7 тисяч гривень на кожен об’єкт.

Водночас перший заступник голови Одеської Обласної державної адміністрації Олександр Терещук наголосив, що усіх керівників районів та міст області зобов’язали усунути недоліки невідповідного стану пожежної безпеки у навчальних закладах, лікарнях тощо.

Нагадаємо, нещодавно в Одесі сталася чергова масштабна пожежа – згорів один із корпусів санаторію "Червоні Зорі". Містяни впевнені, що це був умисний підпал із метою звільнення місця для будівництва.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram