Аваков-молодший впевнений у своїй невинуватості
Загрузка плеера...

Син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков прокоментував звинувачення щодо причетності до корупційних схем, назвавши справу про рюкзаки "спробою політичного тиску на батька". Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Підозрюваний стверджує, що ніколи не отримував грошей із державного бюджету України, тому не боїться перевірок Національного антикорупційного бюро України. Він упевнений, що зможе довести свою невинуватість у суді.

Зазначимо, що повідомлення зібрало півсотні коментарів на підтримку Авакова-молодшого. Водночас багато користувачів соцмережі скептично поставилося до звільнення можливого фігуранта справи. Десятки журналістів і політичних діячів не шкодували слів, вважаючи несправедливими судові процеси над чиновниками та їх близьким оточенням.

Напередодні органи прокуратури заявили, що планують подати клопотання про арешт усього майна Олександра Авакова.

Нагадаємо, що у середу, 1 листопада, Солом'янський суд Києва відпустив сина глави МВС під особисте зобов’язання. Його підозрюють у розкраданні 14 млн гривень при закупівлі Міністерством внутрішніх справ рюкзаків для Національної гвардії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram