Прикордонники переплатили за "Тритонів"
Загрузка плеера...

Правоохоронці взялись за порушення при закупівлі оборонної техніки для Державної прикордонної служби. Йдеться про облаштування українсько-російського кордону. Справу розслідують детективи Національного антикорупційного бюро України.

У 2015 році Держприкордонслужба за наказом Кабміну взялася за технічне оснащення кордону. Уряд затвердив придбання 34 одиниць техніки, на це виділили 161,5 млн грн. Таким чином, планувалось, що один об'єкт коштуватиме 4,75 млн грн. Натомість у ДПСУ вирішили закупити бронемашини "Тритон", вироблені на заводі "Ленінська кузня" (Київ). Прикордонники придбали чотири комплекси, за кожен заплатили близько 15 млн грн. У матеріалах слідства зазначено, що у Держприкордонслужбі навіть не перевірили техніку перед тим, як перерахувати гроші постачальнику.

Детективи НАБУ вважають, що ДПСУ переплатила за техніку. Посадовців прикордонної служби підозрюють у нецільовому використанні бюджетних коштів, привласненні майна та службовому підробленні.

Солом'янський райсуд Києва дозволив детективам вилучити документи у компанії-постачальника, аби встановити справжню вартість бронемашин.

Відзначимо, кілька днів тому у Генеральній прокуратурі заявили про розкрадання 200 млн грн посадовцями державного концерну "Укроборонпром".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram