В Іспанії з’явився свій "легітимний"
Загрузка плеера...

Схоже, психологам та психіатрам варто додати до списку хвороб так званий "синдром легітимного". Від нього аж надто часто страждають політики-втікачі. Відсторонений очільник уряду Каталонії Карлес Пучдемон "позичив" риторику у Віктора Януковича і заявив, що вважає себе чинним главою автономії, незважаючи на усі рішення іспанської влади. При цьому повертатися до Барселони він не збирається, але закликає співвітчизників "боротися без насильства".

Зазначимо, що у заявах Пучдемона спостерігається все більше суперечностей. Зокрема, раніше екс-президент стверджував, що приймає рішення Мадрида про проведення дострокових виборів у грудні. Окрім того, критику навіть серед прихильників незалежності Каталонії викликає аргументація відмови Пучдемона їхати на батьківщину відсутністю гарантій справедливого суду.

Поки політик на словах відстоює власну легітимність, іспанські служителі Феміди все ж видали європейський ордер на його арешт. Тож тепер владі Бельгії, де наразі перебуває втікач, доведеться або ж погодитися на екстрадицію Пучдемона, або піти на різке погіршення відносин з піренейським королівством.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram