Генпрокурор зустрівся із "захисниками" прикордонника
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся із представниками ініціативної групи на підтримку засудженого за вбивство прикордонника Сергія Колмогорова. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган.

На зустрічі, крім співробітників ГПУ, були представники військової прокуратури, адвокати підсудного, активісти та деякі народні депутати.

Присутні обговорили можливість надання адвокатами переконливих свідчень щодо порушень прав Колмогорова у судовому процесі. Також було зазначено про наявність додаткових доводів невинуватості підсудного.

Сторони погодилися, що справа Колмогорова є безпрецедентною з точки зору оцінки дій військовослужбовців в умовах бойових дій.

Нагадаємо, що у четвер, 2 листопада, біля Вищого спеціалізованого суду зібралося кілька сотень активістів, прикордонників та військових, які протестували проти засудження Колмогорова. На судове засідання не з'явилися прокурори, тому розгляд справи перенесли на 6 листопада. Судами попередніх інстанцій військового було засуджено до 13 років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram