Полковник СБУ зганяє мітинги та б’є студентів
Загрузка плеера...

1 та 2 листопада у Києві група громадських активістів на чолі з Юрієм Хортом провела акції із закликом блокувати роботу фірмових магазинів корпорації "Рошен". Серед учасників протестів більшість становили небайдужі студенти. Проти них були застосовані методи часів Януковича – погрози та насильство з боку "тітушок" і переодягнених співробітників силових структур.

Користувачам соціальних мереж вдалося впізнати двох чоловіків, які без пред’явлення документів викручували студентам руки та намагалися вчинити розправу над лідером мітингарів. Це полковники Служби безпеки України Віталій Шевченко та Євген Іванищук. Перший, за свідченнями очевидців інциденту, був сильно на підпитку.

Зазначимо, що за твердженням народного депутата України, лідера політичної партії "За життя" Вадима Рабіновича, саме Шевченко є організатором фейкового мітингу біля офісу парламентаря 23 жовтня. Схоже, СБУ варто ретельніше перевіряти, хто входить до вищого офіцерського складу та чи відповідають ці люди вимогам тих посад, які вони обіймають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram