Клінтон обплутала партію корупційними сітями
Загрузка плеера...

Колишня очільниця Національного комітету Демократичної партії Сполучених Штатів Донна Бразил публічно звинуватила Гілларі Клінтон у корупції. За її словами, екс-перша леді зробила все, аби не допустити рівної боротьби учасників праймеріз перед виборами 2016 року.

Бразил стверджує, що Клінтон ще у серпні 2015 року домоглася підписання угоди між Національним комітетом партії і двома своїми організаціями – "Фондом перемоги Гілларі" та "Гілларі для Америки". Згідно з документом, в обмін на збір інвестицій до комітету дружина 42-ого президента США отримувала повний контроль над усіма фінансами, а на додачу ще й свободу у підборі кадрів. Утримуючи за собою такі важелі впливу, Клінтон легко виграла праймеріз та стала кандидатом від демократів у боротьбі за пост номер один. Інші претенденти, зокрема й Берні Сандерс, просто не змогли ефективно провести передвиборчі кампанії, бо не мали доступу до партійних коштів.

Подібні корупційні дії не допомогли Гілларі Клінтон стати главою держави. Рік тому, 8 листопада, вона несподівано для багатьох програла вибори республіканцю Дональду Трампу. Клінтон підтримали лише у 20 штатах із 50.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram