У філії "Укрзалізниці" привласнили 20 мільйонів
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про чергову корупційну схему в "Укрзалізниці". Оборудка пов'язана із закупівлями металевих виробів. В НАБУ встановили, що працівники держпідприємства "Укрзалізничпостач" (філія залізничного монополіста) організували схему у 2014 році.

Посадовці державної компанії змовились з підприємством-підрядником і допомогли фірмі виграти тендер. При цьому метвироби придбали за ціною, що принаймні вдвічі перевищувала ринкову. Таким чином з бюджету вивели близько 20 млн грн.

Детективи НАБУ вважають, що до оборудки причетні п'ять осіб. Чотирьох з них уже встановили. Це керівник фірми-постачальника та директор фінансової групи, до якої входило це підприємство, а також два працівники "Укрзалізничпостачу" (члени комітету з конкурсних торгів). Всім їм повідомили про підозру, п'ятого учасника оборудки ще не знайшли.

У Ситника зазначили, що це лише один із 20 епізодів корупції на залізниці, які розслідують детективи.

На думку міністра інфраструктури Володимира Омеляна, щорічні збитки від корупції в "Укрзалізниці" можуть сягати 15 млрд грн. У Федерації роботодавців вважають, що саме корупція є причиною постійного підвищення тарифів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram