"Динамо" зламало швейцарське прокляття

Київське "Динамо" нарешті перервало серію ігор без перемог, заодно здійснивши довгоочікувану помсту швейцарському клубу "Янг Бойз". На штучному газоні стадіону в Берні підопічні Олександра Хацкевича достроково оформили вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Перший тайм віце-чемпіонам України краще більше не згадувати. Команда виглядала досить кволо і не спромоглася створити жодної загрози біля воріт "жовто-чорних". Вдало працював на останньому рубежі дебютант єврокубків Георгій Бущан. 23-річний голкіпер здійснив сім сейвів і довів, що не дарма клуб довірив йому футболку з першим номером, яка майже двадцять років належала Олександрові Шовковському.

Після перерви кияни перебудувалися: до Мораєса попереду доєднався Кравець, а капітан Морозюк опустився в захист. З двома форвардами справи пішли краще, почали з’являтися моменти. Проте єдиний гол організували півзахисники. Дерліз Гонсалес поборовся за м’яч, віддав на Буяльського, а той грамотно на паузі завдав потужного удару в кут. Мінімальна перемога гарантувала "Динамо" єврокубкову весну.

На жаль, переможний почин не змогла підтримати луганська "Зоря". Берлінська "Герта" зробила висновки з поразки двохтижневої давнини і на "Олімпіаштадіоні" узяла реванш з рахунком 2:0. Дублем відзначився Дейві Зельке. Проте засмучуватися підопічним Юрія Вернидуба не варто. Вони все ще перебувають на другому місці у групі, і у двох наступних матчах мають зробити все можливе, аби вперше опинитися у плей-оф.