Три в одному: як школярі вчитимуть природничі науки, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич під час робочого візиту до Одеси запропонувала об’єднати хімію, фізику та біологію в один предмет Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці, як вони ставляться до такого нововведення

Люди відповідали на питання: "Як Ви ставитесь до змін у сфері освіти? Зокрема, до об’єднання хімії, фізики та біології в одну науку?"

І ось які відповіді ми отримали.

Наталя, мешканка Києва:

"Я знаю, що за кордоном вони об’єднані і їх вивчають, як один предмет – наука. Я вважаю, що для загальної середньої школи це нормально. Не потрібно їх розділяти. Але для тих, хто бажає вивчати їх в подальшому, мають вчити додатково.  Додаткові заняття, так. А те, що загальні курси об’єднано – то добре".

Ірина, мешканка Києва:

"Дуже погано. Я вчилась у нормальній школі, 130-й, з англійським нахилом і всі предмети вивчала окремо. Я вважаю, що мій онук не матиме успіху у вивченні цих предметів". 

Радіон, мешканець Києва:

"Мне кажется, что это взаимосвязанные между собой науки, поэтому это интересно. Мне кажется, наоборот, детям будет проще развиваться, когда эти науки будут вместе. Потому что по отдельности они более сложные".

Олена, мешканка Києва:

"Я б не об’єднувала. Мені здається, що кожна з цих наук є об’ємною і їх треба вивчати окремо. Але як протікатиме реформа, подивимось, може на якійсь стадії це і має сенс".

Світлана, мешканка Києва:

"Ми в 80-х роках кожен вибирали собі улюблений предмет: біологія, хімія чи математика. Таким чином діти займалися і були успішними. А це буде каламбур. У нас уже освіта на найнижчому рівні".

Микита, мешканець Києва:

"Физика, химия и биология в один предмет. Ну, на самом деле, я не скажу, что это точно, но с современными технологиями можем считать, что физика относится практически к химии, потому что в новых университетах преподают с помощью современных технологий. И, что бы, к примеру, смотреть в новый автомат, который поможет тебе что-то узнать, ты должен знать физику. Если ты идёшь на медицинский, то обязательно должен знать эти три предмета. Если ты учишься в школе, и тебе нужна только физика, тогда обязательно знать только физику. Если это профильный уровень, то после 10 класса их нужно соединить в один предмет. А так – только три отдельно".

Тамара, мешканка Києва:

"Я вважаю, що це недоцільно. У наших дітей будуть дуже слабкі знання з основних дисциплін".

Мешканка Києва:

"Я уже от этого далеко".

Тамара, мешканка Києва:

"Я вважаю, що це недоцільно. У наших дітей будуть дуже слабкі знання з основних дисциплін".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram