Суд над прикордонником перенесли
Загрузка плеера...

Розгляд резонансної справи прикордонника, який у 2014 році на блокпосту застрелив людину і за це отримав 13 років тюрми, перенесли на 6 листопада. Таке рішення ухвалив Вищий спеціалізований суд, який розглядає касацію у справі підсудного Сергія Колмогорова.

Засідання мало відбутися у четвер, 2-го листопада. У призначений час на підтримку Колмогорова зібралося кілька сотень військових, прикордонників, добровольців, ветеранів АТО. Однак генеральний прокурор Юрій Луценко у приміщенні суду не з’явився, він тільки надіслав листа із проханням перенести розгляд справи.

Довідавшись про його рішення, активісти вимагали приїзду його підлеглого або пояснень, чому немає обвинувача.

Нагадаємо, 9 вересня 2014 року старший солдат прикордонного загоду Сергій Колмогоров разом зі своїми колегами чергував на блокпосту в районі Маріуполя. Прикордонники за наказом командира відкрили вогонь по авто, яке намагалося прорватися через КПП. У результаті загинула жінка.

Цивільний суд Маріуполя засудив Колмогорова до 13 років увязнення.

Сам факт суду над солдатом, який виконував наказ командира у зоні проведення АТО, обурив активістів, військових та волонтерів, які прийшли підтримати свого побратима.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram