Меркель закріпилася у статусі найвпливовішої
Загрузка плеера...

Канцлер Німеччини Ангела Меркель стала найвпливовішою жінкою за версією журналу Forbes. Американське видання вже всьоме поспіль ставить главу ФРН на чолі рейтингу топових персон світу жіночої статі.

Цьогоріч втриматися у лідерах Меркель дозволила, передовсім, перемога на виборах. Саме цій події Forbes присвятив найбільше уваги в описі заслуг чинного канцлера.

Експерти журналу зазначили, що "де-факто будучи лідером боротьби за європейську коаліцію, Меркель цього року виграла жорсткі вибори, в результаті яких крайня права партія потрапила в Бундестаг. Їй доведеться продовжувати триматися за кермо ЄС, оскільки вона стикається із зустрічними штормами від Брекзіту і зростанням настроїв проти іммігрантів у Європі. Вона працює з позиції сили, хоча економіка Німеччини продовжує зростати".

Окрім Меркель, до першої трійки також увійшли прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей і і дружина Білла Гейтса – Мелінда. Перша дебютувала у рейтингу завдяки Brexit, друга – через активну грантову діяльність по всьому світу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram