Тимошенко не дочекалися у суді
Загрузка плеера...

Голова парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко проігнорувала Мостиський районний суд, який розглядає справу щодо незаконного перетину депутаткою українського кордону. Перше засідання мало розпочатися о 12 годині 2 листопада, проте через неявку обвинуваченої служителі Феміди змушені були перенести його на невизначений термін. Приклад своєї лідерки наслідував і нардеп Сергій Власенко.

Прокуратура звинувачує Тимошенко та її соратника у тому, що 10 вересня вони разом із Міхеїлом Саакашвілі вчинили правопорушення, проникнувши на територію України через пункт пропуску "Шегині" без проходження паспортного та митного контролю. 2 жовтня співробітники Державної прикордонної служби вручили Юлії Володимирівні відповідний адмінпротокол. Коментуючи цей факт, Тимошенко заявила, що не збирається, цитуємо, "приділяти час блазнівським жартам".

Екс-прем’єр-міністр рішуче заперечує будь-які протизаконні дії зі свого боку, оскільки на час перетину кордону мала при собі чинний паспорт громадянина України. Окрім того, вона вважає, що Президент України вже вичерпав креатив ідей, за що її можна кинути до в’язниці.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram