У омбудсмена обурені діями військкоматів
Загрузка плеера...

В офісі уповноваженого Верховної Ради з прав людини повідомили про відкриття провадження через дії поліції у нічному клубі. Йдеться про обшуки у закладі Jugendhub. 28 жовтня правоохоронці провели тут операцію у справі про торгівлю наркотиками. Проте окрім людей із забороненими речовинами затримали, зокрема, кілька десятків людей, які ухилялись від військової служби.

Омбудсмен Валерія Лутковська визнала, що силовики мали право на обшук з метою вилучення наркотиків, проте затримувати призовників вони не мали права. Днями у поліції заявили, що проводили операцію разом з працівниками військкомату. У відповідь Лутковська зазначила, що представники військових комісаріатів не мають повноважень для доставки людей і насильного утримання у призовній дільниці. Адвокати підтвердили, що поліція і військкомати не укладали жодних домовленостей про співпрацю.

В офісі омбудсмена підготували клопотання до генерального прокурора та міністра оборони.

Під час операції у нічному клубі за підозрою в ухилянні від служби затримали 32 чоловіків. Згодом у Генштабі повідомили, що 12 з них готують до відправки на строкову службу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram