МВС хоче перекроїти систему прописки
Загрузка плеера...

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ повідомила про намір відомства розпочати роботу над вдосконалення системи реєстрації місця проживання громадян.

За словами заступника голови МВС Тетяни Ковальчук, нинішній формат "прописки", успадкований Україною від Радянського Союзу, не дає змоги державі ефективно здійснювати облік населення та створює для людей чисельні перепони. Міністерство спільно з іншими органами влади прагне розробити такий механізм, який дозволить громадянам повною мірою реалізувати право на вільний вибір місця проживання та свободу пересування. Очікується, що проект реформи буде представлено робочою групою приблизно через два роки.

Збіг чи ні, але рівно через два роки в Україні мають відбутися чергові парламентські вибори. І якщо МВС вирішить перекроювати систему реєстрації напередодні волевиявлення, це може призвести до абсолютного хаосу у виборчих списках. Особливо багато плутанини виникне з одномандатними округами, на яких обиратимуться депутати-мажоритарники. Зрозуміло, що такий сценарій вигідний лише чинній владі, яка за рахунок адмінресурсу зможе отримати необхідний їй результат за будь-яких обставин. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram