Винуватицю ДТП у Харкові привезли на місце злочину
Загрузка плеера...

У Харкові правоохоронці провели слідчий експеримент у справі Олени Зайцевої за участі самої підозрюваної. Упродовж години на перехресті вулиці Сумської та провулка Мечникова відтворювали хід подій 18 жовтня, коли унаслідок зіткнення автомобілів Lexus та Volkswagen Touareg загинуло шестеро пішоходів.

Зайцеву попросили показати, як саме вона рухалася перед аварією. Спеціально для цього рух транспорту був тимчасово перекритий. Слідчі чітко зафіксували свідчення підсудної та провели необхідні заміри. Більшу частину часу 20-річну дівчину тримали у наручниках, проте згодом, за повідомленням свідків, одну її руку звільнили. Усі процесуальні дії здійснювали у присутності адвоката дочки бізнесмена Юлії Козир. А от іншого фігуранта справи, водія Touareg Геннадія Дронова на експеримент не запросили.

Зазначимо, що раніше у поліції обіцяли оприлюднити результати автотехнічної експертизи Lexus упродовж 10 днів після початку розслідування. Цей термін сплив, проте жодної інформації правоохоронці не озвучили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram