Гройсман відхрестився від скандалу з Манафортом
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи у Канаді, прокоментував для авторитетного видання CBC ситуацію з лобістом Полом Манафортом. Очільник вітчизняного уряду заявив про готовність нашої держави надати Сполученим Штатам будь-яку інформацію про діяльність колишнього радника президентської кампанії Віктора Януковича.

За словами Гройсмана, поки що на адресу українських органів влади запити щодо Манафорта не надходили. Проте у випадку зацікавленості американського слідства будь-якими даними, що є у розпорядженні Генеральної прокуратури, клопотання буде задоволене.

Прем’єр також наголосив: нинішній склад Кабінету Міністрів не має до скандалу з Манафортом жодного стосунку. Будь-які звинувачення у співпраці з порушником щонайменше 12 американських законів Гройсман "переадресовує" до своїх попередників часів Януковича.

Нагадуємо, що Пол Манафорт фігурує у документах "чорної каси" Партії регіонів, оприлюднених у 2016 році. Лобісту, який деякий час очолював виборчий штаб Дональда Трампа, загрожує до 80 років тюремного ув’язнення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram