Суд вирішив, що Аваков може й не платити
Загрузка плеера...

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід трьом фігурантам справи про "рюкзаки Авакова". Це Олександр Аваков, син міністра внутрішніх справ, Сергій Чеботар, колишній заступник глави МВС та Володимир Литвин, представник фірми-підрядника.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі вважають, що ці особи організували схему по розкраданню 14 млн грн. Прокурори САП стверджують, що син міністра та його друг Литвин змовились із Чеботарем, який очолював тендерний комітет міністерства. Конкурс на поставку рюкзаків для армії виграла фірма, підконтрольна Авакову-молодшому. За один рюкзак Міністерство внутрішніх справ платило 2899 грн. При цьому ринкова ціна однієї штуки, на думку слідчих, становить лише 555 грн. Собівартість продукції ще нижча (до 130 грн). Представники САП встановили, що частину рюкзаків шили ув'язнені.

Прокуратура вимагала встановити для сина міністра заставу у розмірі 5 млн грн. Проте всіх трьох фігурантів відпустили під особисте зобов'язання. Це означає, що підозрювані повинні здати закордонні паспорти. Вони не мають права змінювати місце проживання або переїздити в інше місто без узгодження зі слідчими. Фігурантів зобов'язали носити електронні браслети. Втім, засоби стеження на підозрюваних ще не одягли. У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі уточнили, що зараз їм просто бракує браслетів. Запобіжний захід обрано до кінця року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram