"Шахтар" впритул наблизився до 1/8 Ліги чемпіонів

Вдруге поспіль у Лізі чемпіонів донецький "Шахтар" продемонстрував здатність не втрачати концентрацію та налаштування на гру після швидкого пропущеного м’яча. У середу в Харкові "гірники" знову обіграли голландський "Феєнорд", поступаючись в рахунку по ходу зустрічі.

Вже на 12-ій хвилині Ніколай Йоргенсен засмутив вболівальників, що, незважаючи на мороз та сніг, прийшли підтримати українську команду. Форвард роттердамців скористався незлагодженістю дій центральних захисників господарів поля і спокійно головою вразив кут воріт Андрія Пятова.

Перевагу підопічні ван Бронкхорста мали рівно 2 хвилини. Тайсон не реалізував вихід сам на сам, проте м’яч потрапив до Факундо Феррейри. Аргентинцеві знадобилося дві спроби, аби прошити захисників та воротаря. Швидке відновлення рівноваги надихнуло донеччан. Український бразилець Марлос наважився на удар з лінії штрафного майданчика і забив один з найкрасивіших голів єврокубкового тижня.

У другому таймі хавбек у чудовому стилі оформив дубль і закріпив за собою звання кращого гравця поєдинку. 3:1 – вольова красива перемога, яка максимально наближає "Шахтар" до омріяного плей-оф кращого клубного турніру континенту. Завдяки успіху "Манчестер Сіті" у дуелі з "Наполі" "гірникам" у двох матчах, що залишилися, достатньо одного очка, щоб гарантувати собі вихід до наступної стадії.