Головні події 1-2 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 1-го до ранку 2 листопада 2017 року:

З Авакова взяли особисте зобовязання

Суддя Солом’янського суду столиці Віталій Українець обрав Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Син міністра внутрішніх справ носитиме електронний браслет, повинен буде здати паспорти, не відлучатися з Києва без відому слідчих та не контактувати зі свідками. 

Саїпову висунуто звинувачення

Федеральні прокурори Нью-Йорка офіційно звинувати Сайфулло Саїпова у тероризмі та вбивстві восьми людей. Іммігрант з Узбекистану у суді зізнався, що надихався пропагандою ІДІЛ і повністю задоволений своїм вчинком.

Соратник Міхо затриманий на кордоні

При в’їзді в Україну прикордонники затримали екс-керівника військової поліції Міноборони Грузії Мегіса Кардаву, який входив до найближчого оточення Міхеїла Саакашвілі. Кардаву розшукує Інтерпол за звинуваченням у вбивствах і тортурах. Саакашвілі заявив, що не має відношення до цього нібито "соратника".

В Індії вибухнула електростанція

В індійському місті Рай-Барелі внаслідок вибуху котла на електростанції загинули щонайменше 20 осіб. Вибух спричинив пожежу. Боротися з вогнем на місце події прибули Національні сили реагування на стихійні лиха.

Україна готова розповісти про Манафорта

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про готовність нашої держави надати США усю наявну інформацію про Пола Манафорта. Очільник уряду нагадав, що нинішня влада жодним чином не пов’язана зі скандалом, що спалахнув після оприлюднення "чорної каси" Партії регіонів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram