Авакову підозру вручили, але суд перенесли
Загрузка плеера...

Радник глави МВС Ілля Кива разом із майже десятком молодиків у камуфляжі прийшли до Солом'янського районного суду столиці. Тут із самого ранку чекали на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, якому мали обирати запобіжний захід за підозрою у розтраті бюджетних коштів. За словами пана Киви, він разом зі своїми бойовими побратимами прийшов вимагати справедливого суду, наполягати на правовій оцінці дій Авакова-молодшого, а також добиватися "правового розгляду корумпованої української системи".

Ілля Кива, радник міністра МВС:

"Здесь сегодня в Соломенском суде мы будем требовать правовой оценки действия сына министра внутренних дел, чтобы снять все толки вокруг этой надуманной проблемы".

На переконання радника глави МВС, ця справа є надуманою, а дії Національного антикорупційного бюро України - політичне замовлення для здійснення тиску на очільника МВС Арсена Авакова.

Ілля Кива, радник міністра МВС:

"Сегодняшние действия НАБУ, это такое наше мнение, являются политически заказными для осуществления давления на министра-силовика. Вот и все. Я больше, чем уверен, что суд разберется, и поставит точку в этом грязном вопросе. Потому что нам нужна сильная армия, правовая полиция и нам нужны настоящие, чистоплотные суды. Этого мы добьемся. Вот вам мой сказ".

У Солом'янському районному суді столиці Ілля Кива заявив, що прийде за кожним, хто грає на послабленні обороноздатності нашої країни.

Ілля Кива, радник міністра МВС:

"Если это дело не будет иметь в действительности того подтекста, который имеет, тогда мы будем искать, кто заказчик этой грязной ситуации, в которую пытаются вовлечь всю страну. За каждым мы придем, вопрос только во времени. Тот, кто сегодня играет на ослаблении обороноспособности нашей страны, рано или поздно в его двери мы постучимся, это я обещаю".

По обіді до Солом'янського районного суду Києва таки надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу Авакову-молодшому, документ зареєстрували. Клопотання щодо інших фігурантів справи до суду поки не надходили.

Яна Квітченко, прес-секретар Солом'янського райсуду м. Києва:

"Надійшло клопотання про обрання міри запобіжного заходу Авакову Олександру Арсенійовичу. Дане клопотання зареєстроване на підставі положення про автоматизовану систему документообігу суду. Вони були розподілені та передані у провадження  слідчого судді Українця Віталія Васильовича. Він здійснює правосуддя в іншому приміщенні, Вознесенський узвіз, 10,б. Дату та час засідання я повідомлю додатково".

Адвокат Олександра Авакова Андрій Федур підтвердив, що його підзахисному вручили повідомлення про підозру. Однак, у прес-службі заявили, що про час судового засідання повідомлять пізніше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram