Апарат Ради "завернув" проект постанови про Авакова
Загрузка плеера...

Співробітники апарату Верховної Ради України перешкоджають парламентарям здійснювати повноваження, надані їм народом. Про це повідомляє позафракційний депутат Юрій Левченко. "Свободівець" намагався зареєструвати проект постанови щодо відсторонення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ на час розслідування справи проти його сина. Проте новопризначена начальник Відділу реєстрації та обліку законопроектів Надія Лелейко відмовила йому у праві законодавчої ініціативи.

Спочатку жінка аргументувала небажання приймати документ через те, що він нібито порушує якість норми. Але після того, як Левченко чітко вказав їй на відповідність своїх дій Регламенту, пані Лелейко зізналася: заборона надійшла від керівництва парламенту. "Свободівець" телефонував спікеру Андрієві Парубію, проте додзвонитися до нього не зміг.

Левченко публічно вимагає від голови Верховної Ради припинити порушувати Конституцію України та Регламент. Депутат вважає, що належність Парубія та Авакова до однієї партії не дає Андрію Володимировичу права саботувати законотворчий процес та узурпувати владу.

Зазначимо, що за словами представників НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, сам Арсен Аваков не є фігурантом справи про закупівлю рюкзаків для Національної гвардії, в рамках якої був затриманий його син Олександр.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram