Гройсман попросив Трюдо захистити Україну в G7
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках візиту української урядової делегації до Канади зустрівся з Джастіном Трюдо. Окрім традиційних для подібних заходів заяв щодо особливого партнерства, заснованого на багаторічній дружбі, політики також говорили про економічну співпрацю та захист спільних інтересів і цінностей.

За словами Гройсмана, завдяки Угоді про вільну торгівлю у першому півріччі обіг товарів та послуг між двома державами зріс майже на 60% і становив 245 мільйонів доларів. Канада вже скасувала 98% митних обмежень і тарифів. Україна поки пасе задніх з показником 72%, проте за сім років голова уряду обіцяє домогтися майже повної відмови від штучних перепон.

Дуже важливим для нашої країни стане головування Канади у "Великій сімці" у 2018 році. Володимир Гройсман звернувся до Джастіна Трюдо з проханням ініціювати під час саміту, запланованого на червень, дебати щодо забезпечення миру в Україні. Прем’єри домовилися спільно вести переговори з іншими членами G7 про розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram