СБУ розкрила вбивство свого полковника
Загрузка плеера...

В Одесі співробітники спецслужб затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві заступника начальника контррозвідки СБУ Донеччини Олександра Хараберюша. Чоловік загинув унаслідок підриву авто 31 березня цього року.

Як повідомив глава Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу, слідчі встановили особу підривника завдяки відео із камер спостереження. У слідчих є всі докази причетності жінки до нападу, який кваліфікували як теракт.

Василь Грицак, глава СБУ:

"Слідством та оперативними співробітниками Служби безпеки був проведений великий обсяг роботи, в результаті якого особу, яка нами сьогодні обґрунтовано підозрюється у вчиненні цього терористичного акту, було виведено на контрольовану нами територію і сьогодні затримано у місті Одеса".

За словами Грицака, жінка прибула до Південної Пальміри, щоб отримати біометричний паспорт. Крім того, голова СБУ зазначив, що зловмисниця входила до Центру спецоперацій.

Василь Грицак, глава СБУ:

"Це Прасолова Юлія Володимирівна 13 липня 88-го р.н. Проживала у м. Донецьку, по вул. Артема, 67. За виконання своєї роботи вона отримала, за попередніми даними, 15 тисяч американських доларів. Я скажу лише те, що ця людина входила до так званого Центру спеціальних операцій, який діє під егідою МГБ ДНР".

Також СБУ продемонструвала відео, на якому зафіксовано зізнання затриманої. Наразі тривають слідчі дії, однак Грицак впевнено заявив, що "злочин розкрито".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram