Каськів повернувся і вийшов під заставу
Загрузка плеера...

В ніч на 1 листопада до України екстрадували Владислава Каськіва, колишнього керівника Державного агентства з інвестицій та управління державними проектами. Правоохоронці вважають, що він причетний до розкрадання державних коштів. У Генеральній прокуратурі підрахували, що через Каськіва та його спільників у 2012 році Україна втратила близько 7,5 млн грн.

Одразу після повернення екс-чиновника відправили до Печерського райсуду столиці. Адвокати Каськіва заявили, що їх підзахисний уже відшкодував завдані державі збитки, юристи надали суддям відповідну довідку.

Служителі Феміди обрали Каськіву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Колишнього голову Держкомінвестпроекту зобов'язали здати закордонні паспорти та заплатити 160 тис. грн.

У Генпрокуратурі наголосили, що це перший випадок екстрадиції колишнього високопосадовця. Тим часом юрист Андрій Портнов заявив, що Каськів добровільно прибув до України і повідомив про це правоохоронців, тому що вважає себе невинним.

У вересні 2016 року Владислава Каськіва затримали у Панамі. Згодом суд відпустив його під заставу. Колишній український чиновник звернувся до влади з проханням про надання політичного притулку, проте у березні йому відмовили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram