Митники "притиснули" одеських контрабандистів
Загрузка плеера...

Митники спільно з представниками Національного антикорупційного бюро України викрили цілу мережу фейкових фірм та арештували на їхніх рахунках 450 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив тимчасовий виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

За його словами, власниками грошей є десятки одеських компаній-імпортерів, які контролює один із найвідоміших контрабандистів України.

Як виявилося, фірмами-одноденками керували підставні особи, вони отримували великі партії взуття, тканин, сумок та інших китайських товарів.

Продан додав, що контракти компаній фальшували в Одесі, у них вказували як мінімум у десять разів менші ціни. До прикладу, взуття декларували по півдолара за кілограм.

Митники виправляли подані контрабандистами декларації та вказували в них реальну вартість товарів. Однак після цього представники компаній-імпортерів зверталися до одного з одеських судів. Служителі Феміди, чомусь не помічаючи невідповідність цін, зобов'язували фіскалів розмитнювати товар за значно заниженою вартістю та повертати імпортерам їх фінансову гарантію.

У кінцевому результаті представники Митної служби зібрали всю інформацію про махінаторів та їх компанії, і передали її правоохоронцям.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram