Британський депутат розкритикував BBC-Україна
Загрузка плеера...

Член Палати громад британського парламенту Джон Краєр занепокоєний неякісною роботою українських засобів масової інформації. Особливо лейбориста бентежить лояльне ставлення співробітників київського офісу медіа-компанії BBC до ультраправої організації "С14".

За словами Краєра, BBC-Україна закриває очі на утиски етнічних меншин, журналістів та профспілкових активістів з боку членів псевдопатріотичної радикалізованої групи. Депутат нагадує агентству, що воно існує за рахунок платників податків зі Сполученого Королівства. Прості британці, на думку політика, очікують від представників преси, цитуємо, "підтримки цінностей та найвищих стандартів журналістики". Натомість своїми статтями BBC створює "С14" хибний імідж захисників українського суверенітету.

Зазначимо, що праворадикальна організація була створена ще у 2009 році. Назва нібито розшифровується як "Січ 14 жовтня". Проте число 14 є позначенням відомого нацистського лозунгу, що складається саме з такої кількості слів. За словами німецького політолога Андреаса Умланда, який проживає в Україні, ідеологія "С14" безсумнівно носить ознаки неонацизму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram