Справа Мартиненка: прокурори взялись за НАБУ
Загрузка плеера...

Проти співробітника Національного антикорупційного бюро відкрили кримінальне провадження через справу Мартиненка. Розслідування ініціювали адвокати колишнього нардепа. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на Генеральну прокуратуру.

Захисники Миколи Мартиненка ще місяць тому звернулись до правоохоронців, заявивши про зловживання з боку Андрія Калужинського, який очолює головний підрозділ детективів. Посадовець нібито вдався до шантажу, щоб зібрати свідчення проти екс-нардепа. Адвокати Мартиненка стверджують, що детектив обіцяв закрити справу проти Олександра Онищенка, якщо той допоможе знайти потрібні докази.

У Мартиненка наголосили, що правоохоронці взялись за справу не одразу. Прокурори відкрили провадження лише після ухвали суду, розслідування веде Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Тим часом у НАБУ стверджують, що їх співробітник не порушував закон, а допит Онищенка відбувався за нормами кримінального процесуального кодексу.

Тиждень тому детективи антикорупційного бюро повідомили Мартиненку про підозру у розкраданні майна держпідприємства "Енергоатом".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram