Абе вчетверте очолив уряд Японії
Загрузка плеера...

Сіндзо Абе на першому засіданні нового скликання японського парламенту вчетверте за свою політичну кар’єру обраний прем’єр-міністром. Більшість депутатів під час таємного голосування підтримала кандидатуру 63-річного лідера Ліберально-демократичної партії.

Політсила Абе у законодавчому органі сформувала так звану "суперкоаліцію", яка має понад дві третини мандатів. Це стало можливим завдяки впевненій перемозі на дострокових виборах, що відбулися 22 жовтня. Очільник уряду вдало скористався різким зростанням власного рейтингу на тлі північнокорейської кризи. Загострення ситуації у регіоні припинило тривале падіння рівня довіри до Абе, викликане звинуваченнями у корупції.

За прогнозами експертів, Абе найближчим часом спробує провести конституційну реформу. Чиновник прагне прибрати із основного закону норму, що обмежує зону використання збройних сил Японії власною територією. Враховуючи погрози Пхеньяна, цей крок навряд чи зустріне значний супротив з боку населення. Обговорити свої плани прем’єр вже цього тижня зможе з президентом США Дональдом Трампом, який прибуде до Країни вранішнього сонця з офіційним візитом.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram