Чиновник КМДА розширив автопарк за 100 тисяч доларів
Загрузка плеера...

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань транспортної інфраструктури Дмитро Давтян останнім часом й справді займався питанням транспорту. От тільки чиновник вважає, що комфортними засобами пересування треба забезпечити в першу чергу не жителів міста, а себе. Колишній співробітник Запорізької ОДА вніс до своєї електронної декларації відомості про придбання автомобіля Toyota Land Cruiser 200 2017 року випуску. Вартість машини складає майже 100 тисяч доларів, або ж 2,4 мільйона гривень.

Для Давтяна це далеко не перша елітна автівка. Разом з дружиною він володіє Toyota Camry, двома моделями Mercedes-Benz та Porsche Panamera. Окрім того, посадовець полюбляє колекціонувати розкішні швейцарські годинники, особливо Rolex. Коштовних хронометрів у нього щонайменше вісім.

Цікаво, що у декларації заступника голови КМДА вказані корпоративні права на фірму "Пальма 94". Згідно із Законом України "Про запобігання корупції", їх треба було передати іншій особі впродовж місяця після призначення на посаду. Тож незабаром пан Давтян може очікувати на припис від НАЗК. Якщо, звісно, члени агентства помітять це порушення.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram