Манафорта відправили під домашній арешт
Загрузка плеера...

Американського політтехнолога Пола Манафорта, який раніше співпрацював із "Партією регіонів", відправили під домашній арешт із призначенням застави у розмірі 10 мільйонів доларів.

Суд обрав цей запобіжний захід після того, як підозрюваний не визнав себе винним за жодним із 12 пунктів, пред’явлених йому правоохоронцями.

Зокрема, слідчі вважають Манафорта причетним до перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплати податків, шахрайських дій та роботи в якості лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином у Сполучених Штатах.

Американські ЗМІ стверджують, що політтехнологу загрожує до 80-ти років позбавлення волі, якщо буде доведена його провина. Обвинувачення серед іншого вимагає конфіскації майна Манафорта. Саме тому правоохоронці кажуть про ризик утечі підозрюваного через налагоджені раніше закордонні зв’язки.

Наступне судове засідання призначили на 2 листопада.

Суд також прийняв рішення про домашній арешт та суму застави у 5 мільйонів доларів і для бізнес-партнера політтехнолога Річарда Гейтса.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram