"Чи безпечний Київ?", - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Смертельні ДТП, розбої, грабежі, убивства… Останнім часом у стрічці новин часто з'являються повідомлення про надзвичайні ситуації. Це і вибух на Солом’янці, у результаті якого загинуло двоє людей, і вбивство добровольця Аміни Окуєвої. Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці, чи почувають вони себе у безпеці.

Люди відповідали на питання: "Чи почуваєтесь Ви в безпеці у столиці Україні? Хто, на Вашу думку, має відповідати за забезпечення безпеки населення?"

І ось які відповіді ми отримали.

Мар’яна, мешканка Києва:

"Якщо чесно - дуже страшно, тому що ідеш інколи ввечері додому і не знаєш, що з тобою може бути. Хтось може підійти й ножем тебе штрикнути. Дуже страшно. Якщо чесно, то я боюсь за своє життя. Наша поліція повинна нас якось оберігати". 

Станіслав, мешканець Києва:

"Честно, да. Я себя чувствую в безопасности. Не переживаю. Я думаю, в любых случаях на себя нужно полагаться. Завдячую сам собі".

Володимир, мешканець Києва:

"Я пенсионер, на меня никто не нападает. Нужно, что бы само население начало по-настоящему относиться к этим вопросам. И не только касательно безопасности. От людей всё зависит. А те подонки, которые нападают ещё… Ещё такие есть. Нужно всему народу, а не только полиции заниматься. Полиция никогда не справиться с этим делом… Когда ж были и дружинники, и общественные организации и всё это держали в руках. Так оно и было лучше. А сама полиция, которая ездит на машинах и только поглядывает по сторонам…  При ней же никто не будет грабить или убивать".

Інна, мешканка Києва:

"Да! Может я не слышала просто о нападениях. Нормально всё. Я в центре живу. Полиция, однозначно".

Олеся, мешканка Києва:

"Да, я чувствую себя безопасно. Полиция, власти местные".

Лариса Степанівна, мешканка Києва:

"Как то это было всегда. И для меня нет ничего удивительно. Все крупные города так же не защищены во всём мире, что в Париже, что в Лондоне… Это издержки крупных городов. Ну естественно полиция. И, может быть, даже в связи с нашим военным положением и люди. Они должны объединяться и каким-то образом защищать"

Ніна Іванівна, мешканка Києва:

"Звичайно, після того, як послухаєш новини, то не почуваєш… Це впливає. А так взагалі, сказати, щоб зовсім не почуваю – не можу. Але видно по всьому, що чим далі, тим гірше у нас стає. Колись було зовсім спокійно і добре. Тепер лишається тільки сподіватися на краще. Відповідальні органи, на які покладена ця функція. У нас проведено реформу. У нас сидить новий Міністр внутрішніх справ. Вони повинні забезпечувати. На кому функції лежать по забезпеченню порядку і боротьбі зі злочинністю, яка відбувається? На них. От вони і відповідати повинні, і думати, як захищати людей. Міська влада займається благоустроєм. А зі злочинністю повинно боротися Міністерство внутрішніх справ".

Мешканець Києва:

"Ні. Безпеку у місті мають забезпечувати спеціальні служби, які мають цим займатися. Зараз незрозуміло хто і чим займається".

Олег, мешканець Києва:

"Поки що нічого страшного немає. А як буде страшно – будемо воювати і тут, у столиці. Сама молодь має йти в армію, а не ховатись по кафе, а потім на поліцію звертати".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram