Голова "Укрспирту" хоче монополії від держави
Загрузка плеера...

Держпідприємство "Укрспирт" збирається впровадити знижки для виробників алкогольних напоїв. Так тут хочуть стимулювати відповідальних замовників, які вчасно оплачують послуги. Очільник "Укрспирту" заявив, що посадовці вже підготували відповідне звернення до Антимонопольного комітету.

Керівник "Укрспирту" прокоментував плани уряду щодо демонополізації галузі. Юрій Лучечко вважає, що Україні не треба відмовлятись від державної монополії на виробництво спирту. Голова держпідприємства також вважає, що держава не повинна продавати підприємство. Натомість його треба перетворити на акціонерне товариство. Контрольний пакет акцій голова "Укрспирту" пропонує залишити за державою.

За словами Лучечка, продаж підприємства та руйнування монополії не допоможе скоротити тіньовий обіг спирту, адже спершу за проблему мають взятись правоохоронці. Крім того, наступний власник компанії може виявитись недоброчесним, і тоді ситуація з тіньовим обігом погіршиться.

Голова держпідприємства повідомив, що "Укрспирт" сьогодні можна продати всього лише за 138 млн грн. При цьому з початку року ДП вже перерахувало до бюджету 323 мільйони. Підприємство контролює 41 спиртзавод. Більшість з них не працює, виробництвом займаються тільки 17 об'єктів.

Навесні Фонд держмайна включив "Укрспирт" до переліку підприємств, які до кінця року мають підготувати для продажу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram