Чи відпустить Україна Саакашвілі до Грузії?
Загрузка плеера...

Грузія очікує від України конкретних кроків щодо екстрадиції колишнього президента держави Міхеїла Саакашвілі. Про це розповів Георгій Гогадзе, заступник головного прокурора країни.

Гогадзе зауважив, що правоохоронні органи Грузії уже тричі зверталися до своїх колег в Україні й очікують конкретних дій.

За словами чиновника, Грузія не надсилала б запиту Україні, якби не було обґрунтованих підстав повернення екс-президента. Нині в української влади немає причин відмовити в екстрадиції Саакашвілі, вважають правоохоронці.

Нагадаємо, що у липні цього року Президент України Петро Порошенко позбавив українського громадянства екс-президента Грузії та колишнього керівника Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі. Причиною стала сфальшована інформація в заяві на отримання громадянства та замовчування про судимість у ній.

Крім того, як нещодавно заявив Генпрокурор України Юрій Луценко, Державна міграційна служба відмовилася надавати Саакашвілі політичний притулок в Україні. Це дає підстави екстрадувати політика до Грузії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram