Половина "Карпат" продається за 1 гривню
Загрузка плеера...

Львівські "Карпати" поступово вилазять із прірви, у яку самі себе загнали на початку нинішнього сезону. "Зелено-білі" здобули важливу перемогу у протистоянні з "Ворсклою", відстояли нічию з "Динамо" і відірвалися від зони вильоту на три очки. От тільки від критики з боку вболівальників це не врятувало.

Львівські фани досі не можуть пробачити улюбленій команді хаотичну трансферну кампанію та ганебний виліт з Кубка України. Ультрас "левів" хочуть не лише результату, але й якісних змін у керівництві "Карпат".

Почесний президент клубу Петро Димінський, який після резонансного ДТП покинув територію країни, виявляється, готовий зменшити свій вплив на колектив. На офіційному сайті львів’ян з’явилося повідомлення, що будь-хто може просто зараз придбати 50% акцій клубу усього за 1 гривню.

Щоправда, є важлива умова: покупцеві необхідно надати офіційні фінансові гарантії для подальшого функціонування команди на гідному рівні. Оскільки футбол в Україні зараз – справа абсолютно не прибуткова, бажаючих узяти на себе такий тягар може і не знайтися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram