У поліції не чули про скарги після рейду у клубі
Загрузка плеера...

Правоохоронці заявили, що поводили себе адекватно під час обшуку у нічному клубі Jugendhub. Очільник поліції Києва Андрій Крищенко стверджує, що копи застосовували фізичний вплив у межах закону. Крищенко нагадав, що рейд влаштували на вимогу місцевих мешканців, які вважали, що у закладі торгують наркотиками. Суд дав дозвіл на обшук, у 17 людей вилучили заборонені речовини.

У поліції стверджують, що разом з ними до нічного клубу завітали представники військового комісаріату, адже саме вони уповноважені проводити розшук тих, хто ухиляється від військової служби. Серед відвідувачів було більше 30 таких людей.

28 жовтня користувачі соцмереж повідомили, що кілька десятків силовиків провели обшук у нічному клубі. Правоохоронці не пред'явили документів, відвідувачів побили, особисті речі людей і майно закладу зникли.

Адвокати повідомили, що поліцейські порушили одразу кілька статей кримінального процесуального кодексу. В офісі омбудсмена заявили, що одержали більше десяти звернень після обшуку у клубі. Втім, у поліції стверджують, що не отримували жодних скарг на дії співробітників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram