МОЗ не рекомендує лікуватися від грипу
Загрузка плеера...

З настанням холодів розпочався сезон грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Традиційно українці для лікування та профілактики масово купують в аптеках препарати на основі інтерферону та інші імуностимулятори. Проте у Міністерстві охорони здоров’я несподівано заявили про те, що не рекомендують вживати подібні ліки.

Уляна Супрун, що незаконно виконує обов’язки очільниці МОЗу, опублікувала на своїй сторінці у Facebook список засобів, призначення яких вона вважає "надмірним та необґрунтованим". Туди потрапили навіть звичні для нас сиропи від кашлю та вітаміни. Замість них, як вважають у Міністерстві, краще пити чай із малиною чи лимоном. Ну і, звісно ж, проходити вакцинацію – на свій страх та ризик, та ще й у випадку, якщо сироватка взагалі буде в наявності.

У користувачів мережі виникло цілком закономірне питання: якщо ефективність переважної більшості ліків від грипу не доведена, чому вони взагалі отримують від МОЗу дозвіл на розповсюдження в аптеках? Відповідь очевидна: ніхто з чиновників не хоче відмовлятися від грошей за реєстрацію препарату. А здоров’я простих українців для них – не така велика цінність…      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram