Віце-президента "Антонова" назвали корупціонером
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції на засіданні у понеділок, 30 жовтня, вирішило внести припис тимчасовому виконувачу обов’язків президента держпідприємства "Антонов" Олександру Кривоконю. Посадовець має провести службове розслідування стосовно свого підлеглого Андрія Чабанова.

У НАЗК підозрюють, що віце-президент корпорації міг порушити вимоги законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Йдеться про обов’язок посадової особи передати свої корпоративні права та підприємства іншим суб’єктам впродовж 30 днів після призначення. Чабанов, судячи з усього, проігнорував цю вимогу, що суперечить статті 35 Закону України "Про запобігання корупції".

Цікаво, що минулого тижня аналогічний припис було внесено голові Київської міськдержадміністрації Віталію Кличку стосовно директора "Київзеленбуду" Михайла Наконечного. Схоже, у НАЗК вирішили "підчистити хвости" і, очевидно, обрали для цього не резонансні справи, а дрібні порушення. Тож можемо очікувати нових подібних обов’язкових до виконання вказівок агентства вже найближчим часом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram