ФІФА реформує Клубний кубок світу
Загрузка плеера...

Міжнародна федерація футбольних асоціацій продовжує шукати шляхів підвищення інтересу до турнірів під своєю егідою. Після зміни формату чемпіонату світу серед національних збірних президент ФІФА Джанні Інфантіно узявся за клубний Мундіаль.

Змагання, які колись привертали увагу вболівальників напруженим протистоянням між європейськими та південноамериканськими командами, зараз перетворилися на нудну формальність. Клубам зі Старого Світу доводиться ламати свій графік, наражати зірок на ризик отримати травму – і все лише для того, щоб з’їздити до Японії, зіграти два поєдинки та привезти додому трофей. Ні про яку конкуренцію не може бути й мови: "Реал" та "Барселона" останні три роки впевнено розривали аргентинських та японських грандів.

Інфантіно пропонує розширити кількість учасників із семи до 24 і перенести проведення чемпіонату на літо. За умови поділу клубів на три групи тривалість турніру збільшиться до 18 днів. Детальний формат буде представлено у березні 2018 року. Якщо його підтримають на конгресі ФІФА, то оновлення Кубку світу відбудеться вже через три роки.

Ідея президента не сподобалася голові Німецького футбольного союзу Рейнхарду Грінделю. На його переконання, клуби і так перевантажені. Гравцям не дають можливості відпочивати. До того ж, незрозуміло, як поєднати чемпіонат з матчами збірних.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram