Під Києвом вбили Аміну Окуєву
Загрузка плеера...

Близько дев’ятої години вечора 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області невідомі відкрили вогонь по автомобілю, у якому перебували добровольці Аміна Окуєва та Адам Осмаєв. Жінка загинула на місці від потрапляння кулі у голову. Чоловік отримав поранення та був ушпиталений. На місце події одразу ж виїхали слідчі та особисто голова Національної поліції Сергій Князєв.

Посадовець заявив про те, що усі сили наразі спрямовано на встановлення особи злочинців. У області оголошено план перехоплення. За словами прокурора Дмитра Чібісова, розглядаються одразу кілька версій вбивства. Найімовірнішим мотивом розстрілу стала громадянська позиція Окуєвої та Осмаєва.

Це вже не перший замах на їх життя: на початку червня кілер, що представився французьким журналістом, поранив Адама, проте Аміна встигла відкрити вогонь у відповідь. Після цього інциденту подружжю була надана державна охорона, проте декілька тижнів тому вони від неї відмовилися.

Аміна Окуєва народилася в Одесі. Вивчилася на лікаря, брала активну участь у Революції Гідності. Після початку війни вступила до батальйону "Київ-2" та поїхала в зону проведення АТО. Пізніше стала прес-офіцером Миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, до створення якого долучилася сама. Жінка не боялася відстоювати свої погляди і активно критикувала кремлівський режим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram