Головні події 30-31 жовтня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 30-го до ранку 31 жовтня 2017 року:

Убито Аміну Окуєву

Біля селища Глеваха Київської області невідомі обстріляли автомобіль, в якому перебували добровольці Аміна Окуєва та Адам Осмаєв. Жінка загинула, чоловік отримав поранення. Прокуратура відпрацьовує кілька версій злочину, оголошено план перехоплення.

Пучдемон втік до Бельгії

Відсторонений лідер Каталонії Карлес Пучдемон все ж виїхав до Бельгії, де найняв адвоката. Можливо, він проситиме у королівстві політичного притулку. Іспанська влада погрожує екс-чиновнику ув’язненням за організацію заколоту у зв’язку з проголошенням незалежності Каталонії. 

Австрієць вбив сусідів і втік до лісу

У австрійській комуні Штиволль 66-річний чоловік з автомобіля розстріляв двох людей та сховався зі зброєю у лісі. Поліція розпочала масштабну пошукову операцію, стрільця оголосили в розшук по всій території Австрії та Шенгенської зони.

Порошенко гостюватиме у саудитів

Президент України Петро Порошенко відбув до Саудівської Аравії з офіційним дводенним візитом. Глава держави планує зустрітися з королем та спадкоємним принцом країни й обговорити питання військово-технічного співробітництва.

У Франції скасували надзвичайний стан

31 жовтня буде останнім днем дії надзвичайного стану у Франції. Еммануель Макрон підписав новий антитерористичний закон. Документ розширює повноваження правоохоронців щодо обшуків та блокування приміщень. Деякі експерти вважають, що він порушує права людини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram