Мальтійці вимагають покарати вбивць журналістки
Загрузка плеера...

На Мальті не вщухають мітинги, учасники яких вимагають від влади провести ефективне та неупереджене розслідування вбивства журналістки Дафне Каруани Галісії. Кілька тисяч людей пройшлися вулицями міста Сліма, скандуючи критичні гасла на адресу генерального прокурора та начальника поліції острівної країни. Чиновників закликають або негайно озвучити імена підозрюваних у резонансному злочині, або піти у відставку.

Марш протесту організувала мальтійська Мережа громадянського суспільства. Частина мітингарів заклеїли собі рота скотчем на знак того, що влада намагається обмежити свободу слова. Інші одягнули вінки з лавру, які символізують рішучість та мужність.

Нагадаємо, що автор численних журналістських розслідувань Дафне Каруана Галісія загинула 16 жовтня внаслідок підриву її автомобілю. Співробітниця ЗМІ активно висвітлювала так званий "Панамагейт" – скандал з оприлюдненням інформації про зв’язок високопосадовців з офшорними компаніями. Компромат стосувався, серед іншого, прем’єра Мальти Джозефа Муската. Це дало підставу деяким активістам звинувачувати чиновника у причетності до злочину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram